МАКСІ-СФЕРА
Промислові кульки та ролики, кулькові опори з Італії
Офіційний представник італійського концерну
"RGPBALLS S.R.L." в Україні
Головна / Пластикові кульки

Пластикові кульки

Пластикові кульки (Пластикові шарики)

Пластикові кульки. Пластикові шарикиПластикові кульки представляють собою важливий елемент у багатьох сферах промисловості та виробництва завдяки своїй легкості, міцності та високій хімічній стійкості. Різноманітність видів пластикових кульок відкриває широкі можливості їх використання в різних галузях.

Кульки з нейлону славляться своєю високою міцністю та стійкістю до зношування, що робить їх ідеальними для важкого механічного застосування, таких як підшипники та шестерні.

Кульки з поліпропілену відзначаються високою хімічною стійкістю та низькою водопоглинаністю, що робить їх популярними для застосування в харчовій промисловості.

Кульки з тефлону володіють низькою тертям та відмінною хімічною стійкістю, що робить їх відмінними виборами для вимогливих хімічних середовищ або високотемпературного застосування.

Кульки з поліетилену низької щільності (LDPE) та поліетилену високої щільності (HDPE) мають високу міцність та стійкість до корозії, що робить їх важливими матеріалами для виробництва.

Кульки з делрину, полістиролу та торлону відомі своєю високою міцністю та стійкістю до зношування, що робить їх ідеальними для виготовлення механічних компонентів.

Поліуретанові (TPU) кульки мають властивості еластомерів та хімічну стійкість, що робить їх відмінними виборами для виготовлення амортизаторів, ущільнювачів та інших гумових виробів.

Завдяки своїм унікальним властивостям та широкому спектру застосувань, пластмасові кульки (пластмасові шарики) забезпечують ефективність, надійність та високу якість виробництва у багатьох галузях промисловості.

Замовте зворотній зв'язок!

Надішліть нам запит і ми перетелефонуємо Вам найближчим часом.

При зверненні до нас Ви отримуєте:

  • Професійну консультацію;
  • Дуже великий асортимент продукції, який напевне задовольнить Ваші потреби;
  • Варіанти різних матеріалів і класів точності;
  • Швидку доставку по всій території України;
  • Надійного і стабільного постачальника!
Зворотній зв'язок
Надішліть нам заявку і ми зв'яжемося з Вами
Пн-Пт; 09:00-18:00
maxisphere1@gmail.com
08170, Україна, Київська обл.
с. Віта-Поштова, вул. Звенигородська 201А
Працюємо по Україні та в країнах-партнерах
DIAMLER OÜ, Registrikood 14054761, Harjumaa, Tallinn, Pirita tee 20, 10127